Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Systemy Kontroli dostępu i Rejstracji Czasu Pracy

Na terenie biurowców ochronie podlega nie tylko mienie o wysokiej wartości materialnej jak na przykład wyposażenie biur, lecz również wartości niematerialne jak zastrzeżone informacje (dane finansowe, dokumenty prawne, etc.). Ustanowienie i przestrzeganie odpowiednich praw dostępu do wyznaczonych pomieszczeń znacznie ogranicza ryzyko utraty czy też nieautoryzowanej publikacji ważnych i poufnych informacji.

  • Praca w ekstremalnych warunkach atmosferycznych,
  • możliwość szybkiej ewakuacji dużej liczby osób,
  • uzależnienie praw dostępu w zależności od harmonogramów czasowych,
  • rejestracja obecności pracowników w wybranych obszarach
  • rozliczanie czasu pracy.

Takie cechy winny charakteryzować dobre rozwiązanie zabezpieczające obiekty przemysłowe, czy też teren budowy. System powinien być niezawodny, funkcjonalny oraz integrowalny z innymi rozwiązaniami.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych po rozbudowany, sieciowy system kontroli dostępu RACS 4. Nasza kontrola dostępu charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, doskonałą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem.

 

Monitoring Przemysłowy

jest obecnie najczęściej stosowanym systemem zabezpieczenia obiektu.Swoją popularność zyskuje dzięki możliwości wykrycia, identyfikacji oraz schwytania sprawcy przestępstwa.Dobranie odpowiedniego systemu monitoringu wiąże się z bardzo szczegółowym zapoznaniem z obiektem.

Należy ocenić co monitoring przemysłowy ma rejestrować:

  • jaki ma być zakres pola widzenia poszczególnych kamer,
  • jak daleko obserwowane miejsca znajdują się od punktu obserwacyjnego,
  • w jakich warunkach ma pracować system monitoringu.

Informacje te są podstawą dobrania odpowiedniego sprzętu który spełni nasze oczekiwania a nie będzie tylko bezsensownym wydatkiem pieniędzy.

Monitoring Przemysłowy pomaga także kontrolować działanie firm i instytucji. Wspomaga to zarządzanie pracownikami co wiąże się w większą wydajnością.
Dostęp do systemu monitoringu możemy mieć za pomocą np. telefonu komórkowego, laptopa z dowolnego miejsca na świecie co jest bardzo często wykorzystywane przez większość naszych klientów.

system-CCTVinformatyk-otwock